بی خیال ایران میلیون کشورها صادرات اقتصادی

بی خیال: ایران میلیون کشورها صادرات اقتصادی محصولات کشورهای دیگر صادرات غیرنفتی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات لیگ برتر در هفته جاری تعطیل نیست/ تدارک 7 بازی مناسب جهت آماده‌سازی تیم ملی ، کفاشیان

نایب مدیر فدراسیون فوتبال گفت: تعطیلی لیگ برتر در هفته جاری شایعه است و ما قصد نداریم به علت بعضی ناآرامی‌ها مسابقاتی را تعطیل کنیم.

لیگ برتر در هفته جاری تعطیل نیست/ تدارک 7 بازی مناسب جهت آماده‌سازی تیم ملی ، کفاشیان

کفاشیان: لیگ برتر در هفته جاری تعطیل نیست/ تدارک 7 بازی مناسب جهت آماده سازی تیم ملی

عبارات مهم : تعطیلی

نایب مدیر فدراسیون فوتبال گفت: تعطیلی لیگ برتر در هفته جاری شایعه است و ما قصد نداریم به علت بعضی ناآرامی ها مسابقاتی را تعطیل کنیم.

علی کفاشیان در حاشیه مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان اردبیل در گفتگو با ایسنا، اظهار کرد: بازی های لیگ برتر در موعد مقرر برگزار خواهد شد و هیچگونه اختلال و تاخیری از برگزاری آنها رخ نمی دهد.

لیگ برتر در هفته جاری تعطیل نیست/ تدارک 7 بازی مناسب جهت آماده‌سازی تیم ملی ، کفاشیان

وی در مورد تدارک فدراسیون جهت آماده سازی تیم ملی گفت: تا شروع جام جهانی تیم ملی 6 تا 7 بازی مناسب با تیم های قدرتمند دنیا خواهد داشت که در این زمینه ما در حال مشورت و تدارکی مناسب جهت تیم ملی هستیم.

نائب مدیر فدراسیون فوتبال با بیان اینکه بعضی از این بازی های تدارکاتی قطعی شده است و تعدادی نیز با مشورت های انجام شده است در حال قطعی شدن است خاطرنشان کرد: قصد داریم تا تیم ملی را با آمادگی کامل راهی جام جهانی روسیه کنیم تا نتیجه های قابل قبولی را در این مسابقه ها شاهد باشیم.

نایب مدیر فدراسیون فوتبال گفت: تعطیلی لیگ برتر در هفته جاری شایعه است و ما قصد نداریم به علت بعضی ناآرامی‌ها مسابقاتی را تعطیل کنیم.

کفاشیان در مورد حواشی بازی پرسپولیس و تراکتورسازی بیان کرد: اصلا چنین رفتارهایی در شأن هواداران و ورزشکاران ما نیست و قطعا کمیته انضباطی تصمیمی را اتخاذ خواهد کرد تا چنین اتفاقات ناگواری تکرار نشود.

وی با بیان اینکه ما با هرگونه درگیری و دعوای تماشاگران و هواداران تیم های فوتبال به خاص دعوای تماشاگران سرخابی ها مخالفیم اظهار کرد: در سال های اخیر و با تدبیری مناسب تلاش کردیم تا بین هواداران تیم ها آشتی برقرار کرده و جلوی بعضی دعواها و نزاع های احتمالی را نیز بگیریم.

واژه های کلیدی: تعطیلی | فوتبال | هواداران | علی کفاشیان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs