بی خیال ایران میلیون کشورها صادرات اقتصادی

بی خیال: ایران میلیون کشورها صادرات اقتصادی محصولات کشورهای دیگر صادرات غیرنفتی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پیروزی کشور عزیزمان ایران برابر ونزوئلا با گلزنی جهانبخش در نایمخن

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران عصر امروز (دوشنبه) از ساعت ۱۷:۳۰ در دیداری دوستانه در ورزشگاه خانگیNEC نایمخن هلند به مصاف ونزوئلا رفت که شاگ

پیروزی کشور عزیزمان ایران برابر ونزوئلا با گلزنی جهانبخش در نایمخن

پیروزی کشور عزیزمان ایران برابر ونزوئلا با گلزنی جهانبخش در نایمخن

عبارات مهم : ایران

تیم ملی کشور عزیزمان ایران با یک گل موفق به شکست ونزوئلا در دیداری دوستانه شد.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران عصر امروز (دوشنبه) از ساعت ۱۷:۳۰ در دیداری دوستانه در ورزشگاه خانگیNEC نایمخن هلند به مصاف ونزوئلا رفت که شاگردان کی روش توانستند حریف آمریکای جنوبی خود را با یک گل شکست دهند.

پیروزی کشور عزیزمان ایران برابر ونزوئلا با گلزنی جهانبخش در نایمخن

علیرضا جهانبخش در دقیقه ۵۷ جهت کشور عزیزمان ایران موفق به گلزنی شد.

ترکیب ایران: علی رضا بیرانوند (محمدرشید مظاهری ۴۶)، رامین رضاییان، سید جلال حسینی (امید ابراهیمی ۶۱)، مرتضی پورعلی گنجی، سعید عزت اللهی (اکبر ایمانی ۴۶)، علی کریمی، اشکان دژاگه (سامان قدوس ۴۶)، وحید امیری، احسان حاج صفی، علی رضا جهانبخش (کاوه رضایی ۶۱)، رضا قوچان نژاد (سردار آزمون ۶۱).

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران عصر امروز (دوشنبه) از ساعت ۱۷:۳۰ در دیداری دوستانه در ورزشگاه خانگیNEC نایمخن هلند به مصاف ونزوئلا رفت که شاگ

ترکیب ونزوئلا: فارینیز (کونتراس ۴۶)، هرناندز، اویخادا، چانسلور، آنخل، فیگوئرا، آراندا، آنیور، موریلو، روندون، ماچیس (لوسینا ۷۵).

دقیقه ۲: علی رضا جهانبخش در همان دقایق از جناح راست حرکتی را شروع کرد و با ارسال خوبش رضا قوچان نژاد را در موقعیت خوب گل زنی قرار داد ولی قوچان نژاد با ضربه ای بی دقت توپ را از بالای دروازه به بیرون زد.

دقیقه ۳: کشور عزیزمان ایران در این دقیقه صاحب یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه ونزوئلا شد. اشکان دژاگه این ضربه را به دیوار دفاعی ونزوئلا کوبید و در برگشت، ضربه علی کریمی از کنار دروازه ونزوئلا به بیرون رفت.

پیروزی کشور عزیزمان ایران برابر ونزوئلا با گلزنی جهانبخش در نایمخن

در دقیقه ۷، شوت سعید عزت اللهی از پشت محوطه جریمه به راحت در آغوش فارینیز قرار گرفت.

در دقیقه ۱۴، کار تاکتیکی بازیکنان کشور عزیزمان ایران در سمت راست زمین ونزوئلا به شکل بسیار خوبی صورت گرفت تا در برابر محوطه جریمه، توپ به حاج صفی برسد. حاج صفی هم از این موقعیت استفاده کرد ولی شوت محکم او در میانه راه به صورت بازیکن ونزوئلا خورد و راهی به دروازه نیافت.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران عصر امروز (دوشنبه) از ساعت ۱۷:۳۰ در دیداری دوستانه در ورزشگاه خانگیNEC نایمخن هلند به مصاف ونزوئلا رفت که شاگ

در دقیقه ۱۸، یک بار دیگر کار تاکتیکی بازیکنان کشور عزیزمان ایران جواب داد ولی باز هم بازیکنان کشور عزیزمان ایران در زدن ضربه نهایی کم دقت بودند و دروازه ونزوئلا بسته ماند.

در دقیقه ۲۵، پاس خوب احسان حاج صفی به وحید امیری منجر به شوت زنی این بازیکن شد و ضربه محکم این بازیکن با فاصله اندک از دروازه ونزوئلا، به بیرون رفت.

پیروزی کشور عزیزمان ایران برابر ونزوئلا با گلزنی جهانبخش در نایمخن

در دقیقه ۲۹، سانتر اشکان دژاگه از روی نقطه کرنر با ضربه سر سید جلال حسینی به توپ همراه شد که توپ با اختلاف اندکی بیرون رفت.

در دقیقه ۳۱، شوت روندون از فاصله ای حدودا ۳۰ متری از کنار دیرک دروازه کشور عزیزمان ایران عبور کرد.

در دقیقه ۳۶، روی سانتر بازیکنان ونزوئلا از روی ضربه ایستگاهی و خروج اشتباه بیرانوند، توپ برابر پای بازیکن این تیم قرار داده شد ولی شوت او به سمت دروازه خالی کشور عزیزمان ایران را سید جلال حسینی از روی خط برگشت داد.

در دقیقه ۴۴، سانتر ارسالی بازیکنان کشور عزیزمان ایران در داخل محوطه شش قدم به امیری رسید ولی هافبک کشور عزیزمان ایران به جای ضربه زدن به توپ تلاش در کنترل آن داشت که دروازه بان حریف توپ را در آغوش گرفت.

در دقیقه ۵۰، روی کار تیمی ونزوئلایی ها، این تیم صاحب موقعیت شوت زنی شد که ضربه مهاجم این تیم را محمدرشید مظاهری در آغوش گرفت.

در دقیقه ۵۵، سانتر سامان قدوس از روی نقطه کرنر با ضربه سر چکشی و محکم پورعلی گنجی مواجه شد ولی دروازه بان تازه وارد این تیم توپ را به کرنر فرستاد.

در دقیقه ۵۶، سانتر رامین رضاییان از سمت چپ زمین ونزوئلا به داخل محوطه جریمه این تیم، با ضربه سر قوچان نژاد به گل تبدیل شد ولی داور این گل را به نشانه آفساید مردود اعلام کرد.

گل: در دقیقه ۵۷، ضد حمله تند و تیز بازیکنان کشور عزیزمان ایران با خروج اشتباه دروازه بان این تیم همراه شد و امیری با یک پاس در عمق جهانبخش را برابر دروازه خالی ونزوئلا قرار داد و او هم گل نخست بازی را جهت کشور عزیزمان ایران به ثمر رساند. جهانبخش در شهری گلزنی کرد که نخستین تیم باشگاهی اش در هلند متعلق به این شهر (نایمخن) است.

در دقیقه ۵۸، روی اشتباه اکبر ایمانی مهاجم ونزوئلا صاحب موقعیت شد و ضربه این بازیکن را مظاهری دفع کرد.

در دقیقه ۶۰، سانتر بازیکن ونزوئلا و ضربه آکروباتیک بازیکن این تیم با اختلاف زیاد از بالای دروازه مظاهری عبور کرد.

در دقیقه ۶۳، پاس قوسی حاج صفی به داخل محوطه جریمه ونزوئلا به سردار آزمون رسید که شوت سرکش و یک ضرب او به تور کنار دروازه برخورد کرد.

در دقیقه ۶۶، وحید امیری ابتدا سردار آزمون را در داخل محوطه جریمه ونزوئلا صاحب توپ کرد و او با پشت سر گذاشتن چند بازیکن توپ را به کاوه رضایی سپرد که ضربه او با برخورد به مدافعان این تیم راه به دروازه نیافت.

در دقیقه ۷۰، سوتلود بعد از دریبل پورعلی گنجی سانتر خود را به روی دروازه کشور عزیزمان ایران فرستاد که روندون در حالتی نامتعادل توپ را به بیرون زد.

در دقیقه ۷۲، سانتر بازیکن ونزوئلا برابر دیرک دروازه کشور عزیزمان ایران به روندون رسید ولی ضربه او را حاج صفی قطع کرد. این حمله ادامه داشت و بازیکنان کشور عزیزمان ایران با غلط های خود چندین بار موجبات ترساندن دروازه رشید مظاهری را فراهم کردند.

در دقیقه ۷۶، با اشتباه دروازه بان ونزوئلا توپ برابر پای رضایی افتاد که سانتر او روی سر پورعلی گنجی فرود آمد ولی مزاحمت مدافع حریف مانع از به سرم رسیدن گل دوم کشور عزیزمان ایران شد.

در دقیق ۷۷، بازیکنان ونزوئلا روی یک ضد حمله سریع، حوالی محوطه شش قدم کشور عزیزمان ایران صاحب موقعیت گل شدند که روی بی دقتی بازیکنان این تیم، موقعیت از دست رفت.

در دقیقه ۸۳، پاس بسیار خوب کاوه رضایی پشت سر بازیکنان ونزوئلا به سردار آزمون رسید ولی شوت آزمون را دروازه بان ونزوئلا با پا برگشت داد.

در دقیقه ۸۸، شوت سوتلدو با تصویر العمل بسیار خوب رشید مظاهری همراه شد تا کماکان دروازه کشور عزیزمان ایران بسته بماند.

این بازی در نهایت با برتری یک بر صفر تیم ملی کشور عزیزمان ایران به آخر رسید.

واژه های کلیدی: ایران | بازیکن | ونزوئلا | ونزوئلا | بازیکنان | دروازه بان | علیرضا جهانبخش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs