بی خیال ایران میلیون کشورها صادرات اقتصادی

بی خیال: ایران میلیون کشورها صادرات اقتصادی محصولات کشورهای دیگر صادرات غیرنفتی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری خواستگاری‌های رمانتیک سلبریتی‌ها

جشن نامزدی یکی از بزرگ ترین و بااهمیت ترین روزهای زندگی یک فرد است و بسیاری از اوقات با ژست ها و حرکات بسیار رمانتیک و خاص از جانب طرفین همراه هست. بسیاری از سل

خواستگاری‌های رمانتیک سلبریتی‌ها

خواستگاری های رمانتیک سلبریتی ها

عبارات مهم : ازدواج

جشن نامزدی یکی از بزرگ ترین و بااهمیت ترین روزهای زندگی یک فرد است و بسیاری از اوقات با ژست ها و حرکات بسیار رمانتیک و خاص از جانب طرفین همراه هست. بسیاری از سلبریتی ها داستان پشت نامزدی و شیوه بله گرفتن از طرف برابر را با رسانه ها در میان گذاشته اند.

به گزارش برترین ها، مراسم خوش حالی نامزدی یکی از بزرگ ترین و بااهمیت ترین روزهای زندگی یک فرد است و بسیاری از اوقات با ژست ها و حرکات بسیار رمانتیک و خاص از جانب طرفین همراه هست. بسیاری از سلبریتی ها داستان پشت نامزدی و شیوه بله گرفتن از طرف برابر را با رسانه ها در میان گذاشته اند. بسیاری از آن ها از روش های راحت و معمولی استفاده کرده و مراسم خوش حالی نامزدی مختصری داشته اند ولی بعضی دیگر نیز سنگ تمام گذاشته اند. از درخواست ازدواج های مکرر تا اجاره ی تمام یک استادیوم بزرگ، در ادامه این مطلب شما را با 14 مورد از رمانتیک ترین و جالب ترین خواستگاری ها و مراسم های نامزدی سلبریتی های بزرگ آشنا خواهیم کرد.

14- آرون پاول و لورن پارسکیان

آرون پاول را همه می شناسند، همان بازیگر دوست داشتنی سریال «بریکینگ بد» (Breaking Bad ) که او را به شهرت رساند. این دو مراسم نامزدی و اخبار مربوط به آن را از رسانه ها پنهان کردند ولی وی بعدها در مورد مراسم خواستگاری و مراسم خوش حالی نامزدی خود به طور مفصل سخن گفت. مدتی بعد از آشنایی این دو، آن ها جهت تعطیلات سال نو راهی پاریس شده است بودند و در حالی که در محلی در نزدیکی برج ایفل در حال قدم زدن و اوج و پایین پریدن بودند،آرون پاول به گفته ی خودش ملتمسانه از لورن پارسکیان خواست که با او ازدواچ کند.

پاول در مصاحبه ای در این مورد چنین گفته است:” یک حیاط بسیار کوچک در بیرون از هتل وجود داشت و ما در حال خوشگذرانی و پایکوبی بودیم و سال نو را مراسم خوش حالی می گرفتیم و سپس من ملتمسانه از او خواهش کردم که با من ازدواج کند”. به نظر نمی رسد که پارسکیان نیز جهت جواب مثبت دادن به پاول او را اذیت کرده باشد.

13- کیتی پری و راسل برند

خواستگاری‌های رمانتیک سلبریتی‌ها

اکنون مدت وقت زیادی از ازدواج این دو گذشته است ولی در آن وقت این دو جهت رسیدن به یکدیگر دست به هر کاری می زدند. برند که در آن دوران کمدینی تقریباً مشهور شده است بود در سر میز شامی که شمع های زیادی روی میز روشن شده است بود و خود ان را به شیوه ی خاصی آماده کرده بود زانو زده و از کیتی پری درخواست ازدواج کرد. آن ها در آن وقت در یک سفر تفریحی در جایپور هند به سر می بردند. این صحنه مانند فیلم های باعشق به نظر می رسد ولی ما از رخ دادن آن اطمینان داریم. در شب سال نو این دو سوار بر فیل به تماشای آتش بازی سال نو نشستند و در همان وقت بود که راسل برند جواب مثبت را از کیتی پری گرفت.

12- لوداکریس و یودوکسی آگنان

جشن نامزدی یکی از بزرگ ترین و بااهمیت ترین روزهای زندگی یک فرد است و بسیاری از اوقات با ژست ها و حرکات بسیار رمانتیک و خاص از جانب طرفین همراه هست. بسیاری از سل

شعار لوداکریس زمانی که پای درخواست ازدواج رسید این بود:” یا کار بزرگی بکن یا برو خونه” و به همین راحتی او کار بزرگ کردن را گزینش کرد. این خواننده موسیقی رپ مشهور در یک مصاحبه زنده تلویزیونی در این باره چنین گفت:” من به عنوان یک پسر بسیار رمانتیک به خودم نگاه می کنم. من آدم خلاقی هستم. باید خلاق باشید، باید متفاوت باشید. و این چیزها جهت باقی عمر در ذهن زنان باقی می ماند از این رو من باید فراتر می رفتم و کار بزرگتری می کردم.

بدین ترتیب وی زمانی که همراه با همسر کنونی اش، یودوکسی آگنان، سوار بر هواپیمایی در کاستاریکا بود از او به شیوه ای جالب خواستگاری کرد. در واقع وی ترتیبی داده بود که با حروف درشت روی چمن های زیر پایشان عبارت «آیا بامن ازدواج می کنی؟» نوشته شود. یودوکسی نیز از این اتفاق به شدت غافلگیر شده است و از شدت خوشحالی شروع به اشک ریختن کرد و با اذعان به این که ایده بسیار خلاقانه ای به کار برده است به او جواب مثبت داد.

11- کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام

این دو همواره در زیر ذره بین رسانه ها قرار داشته و دارند بنابراین شاهزاده ویلیام تصمیم گرفت راه درازی تا آفریقا طی کند و در فضایی شخصی و بدور از همهمه رسانه ها به میدلتون پیشنهاد ازدواج دهد. بدهید ترتیب وی در طول سفر تفریحی سافاری 10 روزه خود در بیشه زارها کنیا به دوشس کنونی کمبریج پیشنهاد ازدواج داد. کیت میدلتون بعدها در این باره چنین گفت:” بسیار باعشق بود”. بدهید ترتیب ویلیام جوان با تقدیم کردن حلقه یاقوت کبود که یادگار مادرش پرنسس دایانا بود از کیت میدلتون خواستگاری کرده و او نیز چاره ای جز جواب مثبت دادن نداشت.

10- کانیه وست و کیم کارداشیان

این دو معمولاً در هر چیزی در صدر قرار دارند و کارهای غیرمعمولی از آن ها سر می زند بنابراین جای تعجب ندارد که روش خواستگاری کردن کانیه وست از کیم کارداشیان نیز فراتر از یک خواستگاری راحت معمول باشد. از این رو کانیه تصمیم گرفت این کار را در مراسم مراسم خوش حالی تولد 33 سالگی کیم انجام داده و تمامی مقدمات جهت انجام این کار را در پارک اَی تی اند تی در سانفرانسیسکو آینده نگری کرد. زمانی که این دو به پارک رسیدند، کیم کارداشیان با یک گروه ارکستر بزرگ مواجه شد و سپس یک آتش بازی خیره کننده انجام شد. در همین هنگام روی صفحه ای بزرگ عبارت «خواهش می کنم با من ازدواج کن» به تصویر کشیده شد و در همین هنگام وی زانو زاده و به چشمان کیم کارداشیان خیره شد.

حتی این میزان از غافلگیری جهت کانیه کافی نبود و بدون اطلاع کارداشیان تمامی اعضای خانواده او را در محل حاضر کرده بود. بنابراین هنگامی که که کارداشیان به او جواب مثبت داد ناگهان تمامی اعضای خانواده او بیرون پریده و در برابر چشمان حیرت زده کارداشیان به رقص و پایکوبی پرداختند.

9- سیل و هایدی کلام

خواستگاری‌های رمانتیک سلبریتی‌ها

در مصاحبه ای با ماری کلر در سال 2008، هایدی کلام در مورد پیشنهاد ازدواج همسر سابقش، سیل، و نحوه غافلگیر شدن خود از این پیشنهاد صحبت کرد. این اتفاق در یک سفر در تعطیلات و در کوهستانی در کانادا در دسامبر 2004 اتفاق افتاد. وی در این باره چنین گفته است:” سیل مرا سوار هلی کوپتر کرد. او یک ایگلو آن جا ساخته بود و آن ها همه چیز را آماده کرده بودند:تختخوابی با ملافه های تمیز در داخل ایگلو، همه جای پر از گل های رُز و شمع های روشن فراوان. بسیار بسیار باعشق بود. غذا و نوشیدنی هم بود و سپس هلی کوپتر رفت. کمی هم ترسناک بود لیکن از باقی دنیا جدا افتاده بودی. هیچ درختی، هیچی. کمی زیاده روی بود ولی من مبهوت و مسحور شده است بودم”.

8- تام کروز و کیتی هولمز

این دو بازیگر سوپراستار تنها بعد از دو ماه آشنایی با هم نامزد شدند. اگر چه ازدواج آن ها دوام چندانی نداشت ولی داستان خواستگاری افسانه های تام کروز همچنان زنده مانده هست. تمامی این اتفاق در باعشق ترین شهر دنیا یعنی پاریس رخ داد. در سال 2005، وی کیتی هولمز را صبح خیلی سریع با خود به بالای برج ایفل برده و حلقه ی نامزدی قشنگی که تهیه کرده بود را به او تقدیم کرد. این اتفاق چیزی نبود که رسانه ها را متعجب کند ولی همان روز و در یک مصاحبه مطبوعاتی، تام کروز در این باره چنین گفت:” بله، به او پیشنهاد ازدواج دادم. این اتفاق امروز صبح سریع در برج ایفل اتفاق افتاد. امروز روز بزرگ و فراموش نشدنی جهت من بوده هست. من با زن فوق العاده ای نامزد شده است ام”.

7- جو مانجانیلو و سوفیا ورگارا

جشن نامزدی یکی از بزرگ ترین و بااهمیت ترین روزهای زندگی یک فرد است و بسیاری از اوقات با ژست ها و حرکات بسیار رمانتیک و خاص از جانب طرفین همراه هست. بسیاری از سل

جو مانجانیلو و سوفیا ورگارا یکی از جالب ترین زوج های هالیوودی هستند و داستان خواستگاری شخصیت مایک شگفت انگیز از همسرش باعث می شود که بیش از پیش عاشق این زوج باشیم. وی در طول یک سفر تفریحی در تعطیلات در پرینسویل به شیوه ای باعشق از همسر خود خواستگاری کرد. وی در این باره چنین گفته است:” من یک صحبت فوق العاده به زبان انگلیسی کردم و این همان چیزی بود که به خاطر آن دلواپس بودم. بدترین چیزی که انتظار آن را دارید این است که در یک درخواست ازدواج به زبان اسپانیایی از یک زن کلمبیایی خرابکاری کنید. بخشی از صحبت او مشمول بر عباراتی مانند «تو همه چیز منی» بود. وی در این باره افزود:” شما تنها یک وقت جهت انجام این کار دارید و اگر بخواهید این کار را انجام دهید باید درست این کار را بکنید. بنابراین برنامه های زیادی باید جهت این کار انجام دهید”.

6- خوزه آنتونیو باستون و ایوا لونگوریا

ایوا لونگوریا بازیگر مشهور سریال های تلویزیونی در دسامبر 2015 با یک تاجر مشهور به نام خوزه آنتونیو باستون نامزد شد. همه چیز در عالی ترین و جالب ترین شکل ممکن انجام شد. رییس کمپانی رسانه ای تلویزا در آمریکای لاتین در زمانی که همراه با لونگوریا در دوبی حضور داشته و مشغول همکاری با بنیادی خیریه بودند با حلقه ای منقش به الماس و یاقوت از وی درخواست ازدواج کرد. همان روز لونگوریا تصویری از خود و نامزدش در میان شن های بیابانی دوبی و در خیمه ای که با متکا و فرش ایرانی مزین شده است بود در صفحه شخصی اینستاگرام خود قرار داد.

5- ژیزل بوندشن و تام بریدی

خواستگاری‌های رمانتیک سلبریتی‌ها

تام بریدی بازیکن مشهور راگبی عالی ترین تاچ دان خود را در سال 2008 و زمانی که از سوپرمدل معروف، ژیزل بوندشن، خواستگاری کرد به ثبت رساند. بریدی در روز قبل از عید کریسمس در یک پیشنهاد باعشق جواب مثبت را از این مدل پرتغالی گرفت. وی بوندشن را سوار جت شخصی خود که از ده ها گل رُز سفید پر شده است بود کرد. حتی او والدین بوندشن را به طور غیرمنتظره ای دعوت کرده و سوار هواپیما نمود و بوندشن ناگهان با والدین خود روبرو شده است و چاره ای جز جواب مثبت دادن به این بازیکن خوش ذوق نداشت.

4- ماریا کری و نیک کنون

همه چیز در مورد ماریا کری با زرق و برق همراه است بنابراین هنگامی که همسر سابقش، نیک کنون، قصد خواستگاری از او را داشت همه چیز را طبق سلیقه ماریا طرح ریزی کرده بود. وی بر این باور بود که خواستگاری یکباره از ماریا کری کافی نبوده و بدهید ترتیب دو بار از وی خواستگاری کرد. نخستین بار او ماریا کری را به بالای آپارتمان خود در منطقه ی منهتن برده و با دادن یک حلقه الماس 17 قیراتی در درون یک جعبه آب نبات از او خواستگاری کرد. چند روز بعد وی بار دیگر از او خواستگاری کرد. ماریا کری خود در این باره چنین گفته است:” او به نحوی مرا دزدیده و به زور سوار هواپیما کرد و آنجا بود که دوباره از من خواستگاری نمود”.

3- ماکسیم شمرکوفسکی و پتا مورگاتروید

جای تعجی ندارد که این دو سلبریتی همواره روی صحنه درکنار هم بوده و بدهید ترتیب خواستگاری آن ها نیز روی صحنه اتفاق افتاد. بعد از آخر یک نمایش موفق در میامی، ماکسیم روی زانوهایش نشسته و در برابر تمامی رقصنده های دیگر و تماشاگرانی که حیرت زده شده است بودند گفت:” من شیفته ی تو هستم و در ادامه زندگی ام نیز عاشق تو باقی خواهم ماند. البته وی نیزجواب مثبت داده و به حضار گفت که این اتفاق جهت هر لحظه در ذهن او باقی خواهد ماند.

2- دین مک درموت و توری اسپلینگ

دین مک درموت به شیوه ای بسیار قشنگ و باورنکردنی از همسر خود خواستگاری کرد. تنها سه ماه از آشنایی این دو گذشته بود که این بازیگر مشهور اسپلینک را با یک کالسکه قشنگ به گشت و گذار در یک مزرعه پرورش درخت کریسمس در روز قبل از عید سال نو برد. وی از قبل برنامه ریزی کرده بود که با ورود آن ها به مزرعه، چراغ های چشمک زن زیادی روشن شوند و در انتهای مسیر در میان درخت های کریسمس میزی قرار داده شده است بود. روی میز یک حلقه الماس و یاقوت قرار داشت و بدهید ترتیب او جواب بله را از عروس زن گرفت.

1-امی روسوم و سام اسماعیل

امی روسوم بازیگر مشهور سریال های تلویزیونی اخیراً با سام اسماعیل، با کارگردان و سازنده سریال «آقای روبات» ازدواج کرده هست. ولی اسماعیل جهت خواستگاری از روسوم جالب ترین و باعشق ترین شیوه ای که تاکنون شنیده ایم را گزینش کرد. روسوم در مصاحبه ای گفت که او و اسماعیل همواره بخش «عشق مدرن» روزنامه نیویورک تایمز را مطالعه می کنند حتی زمانی که با هم نباشند که در این صورت او این بخش را از طریق تلفن جهت اسماعیل می خواند.

در شب خواستگاری، اسماعیل از روسوم می خواهد که این بخش را جهت او بخواند ولی از آن جایی که روسوم حالش چندان خوب نبود از داخل وان حمام این بخش را جهت وی می خواند. وی در این باره چنین گفه است:” من شروع به خواندن مقاله کردم و داستان در مورد یک کارگردان بود که عاشق یک بازیگر شده است بود و من با خودم فکر کردم که این مورد چقدر عجیب است و بعد فهمیدم که این مربوط به داستان علاقه خودمان است و هنگامی که به آخر مقاله نگاه کردم نوشته بود: با عشق، سامِ تو”. زمانی که او خواندن مقاله را تمام کرد اسماعیل در انتهای وان حمام روی یکی از زانوهایش خم شده است بود و یک حلقه ازدواج الماس نشان بسیار قیمتی متعلق به سال 1920 که دو سال پیش با هم در یک مغازه جواهر فروشی دیده بودند را در دست داشت!

واژه های کلیدی: ازدواج | نامزدی | مراسم ها | خواستگاری | کیم کارداشیان | خواستگاری کردن | اخبار فرهنگی و هنری

خواستگاری‌های رمانتیک سلبریتی‌ها

خواستگاری‌های رمانتیک سلبریتی‌ها

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs