بی خیال ایران میلیون کشورها صادرات اقتصادی

بی خیال: ایران میلیون کشورها صادرات اقتصادی محصولات کشورهای دیگر صادرات غیرنفتی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی برجام توافق کاملی نیست، ولی آن را به نبود توافق ترجیح می‌دهم / مرکل

صدر اعظم آلمان در گفت‌وگو با یک شبکه تلویزیونی صهیونیستی گفت با تل‌آویو راجع به نحوه مقابله با کشور عزیزمان ایران اختلاف نظر دارد.

برجام توافق کاملی نیست، ولی آن را به نبود توافق ترجیح می‌دهم / مرکل

مرکل: برجام توافق کاملی نیست، ولی آن را به نبود توافق ترجیح می دهم

عبارات مهم : آلمان

صدر اعظم آلمان در گفت وگو با یک شبکه تلویزیونی صهیونیستی گفت با تل آویو راجع به نحوه مقابله با کشور عزیزمان ایران اختلاف نظر دارد.

به گزارش فارس، «آنگلا مرکل» صدر اعظم آلمان می گوید با تل آویو راجع به نحوه مقابله با فعالیت های کشور عزیزمان ایران اختلاف نظر دارد.

برجام توافق کاملی نیست، ولی آن را به نبود توافق ترجیح می‌دهم / مرکل

وی در مصاحبه ای اختصاصی که روز یکشنبه بخش هایی از آن از کانال ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی پخش شد، در پاسخ به سوالی راجع به نگرانی رژیم صهیونیستی از گسترش نفوذ کشور عزیزمان ایران در منطقه، گفت: «من نگرانی های گسترده اسرائیل راجع به عملکرد و کارها کشور عزیزمان ایران را درک می کنم. ما در پاسخ به این پرسش با هم اختلاف نظر داریم، اینکه عالی ترین راه جهت متوقف کردن [ایران] چیست.»

مرکل ادامه داد: «نخست وزیر [بنیامین] نتانیاهو اعتقاد است که توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران آن امنیتی را که او جهت اسرائیل مد نظر دارد، فراهم نمی کند. من وجود این توافق را، هرچند که توافق کامل و ایده آلی نیست، به اینکه هیچ توافقی وجود نداشته باشد ترجیح می دهم.»

صدر اعظم آلمان در گفت‌وگو با یک شبکه تلویزیونی صهیونیستی گفت با تل‌آویو راجع به نحوه مقابله با کشور عزیزمان ایران اختلاف نظر دارد.

صدر اعظم آلمان قرار است به زودی جهت گفت وگو با «دونالد ترامپ» مدیر جمهور آمریکا راهی واشنگتن شود. گفته می شود او در این سفر تلاش خواهد کرد تا ترامپ را به ماندن در توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران متقاعد کند. ترامپ تا ۲۲ اردیبهشت به کنگره آمریکا و کشورهای اتحادیه اروپا وقت داده تا توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران را از جمله از طریق محدود کردن برنامه موشکی و لغو محدودیت زمانی سقف غنی سازی ایران، «اصلاح» کند. این درخواست ها از سوی نتانیاهو هم مورد حمایت قرار گرفته است.

واژه های کلیدی: آلمان | ایران | توافق | اختلاف | اسرائیل | صهیونیستی | دونالد ترامپ | رژیم صهیونیستی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs